Wyniki

Rok 2016

  • Mistrzostwa Polski Młodzików – Datoń Aleksy w C-1 2000m – medal brązowy.
  • Mistrzostwa Świata Weteranów – Zbigniew Seweryn w K-4  200m – medal złoty, K-2 mix 200m – medal brązowy.
  • Mistrzostwa Polski Weteranów – Zbigniew Seweryn w K-4 200m i K-2 mix – złote medale, K-4  1000m srebro i K-2 mix brąz.

Rok 2015

  • Mistrzostwa Polski Weteranów – Zbigniew Seweryn w K-2 mix na 500m – medal brązowy

Rok 2013

  • Mistrzostwa Polski Weteranów – Zbigniew Seweryn K-1 200m i 1000m – złote medale; K-2 mix na 200m i K-2  1000m z Mieczysławem Szymskim – brązowe medale

Rok 2012

  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Michał Chwaja w K-2  200m medal brązowy.
  • Mistrzostwa Polski Seniorów – Michał Chwaja w K2 200m medal srebrny;
    w obu konkurencjach startował jako wypożyczony zawodnik do KKW-29 Kraków

Rok 2011

  • Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym – Lublin 2011
    Srebrny medal i tytuł Wicemistrzów Polski juniorów, dla osady K-2
    Goszczyński Mateusz – Łukasiewicz Dawid na 21 km.
  • Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym – Nowy Sącz 2011
    Srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski juniorek – Kobierska Agnieszka w konkurencji jedynek.
    Weterani zdobyli 3 medale na Mistrzostwach Polski Weteranów na dystansie 500m
    Brąz w wyścigu K-4 w składzie; Tylek Andrzej, Szrama Marek, Seweryn Zbigniew, Ruebenbauer Józef
    K-2 w składzie; Szrama Marek, Seweryn Zbigniew
    Złoty medal K-1 Szrama Marek
  • Weterani w Mistrzostwach Świata w węgierskim Szeged zdobyli 3 medale;
    K-2 2000m Srebro – Szrama Marek, Seweryn Zbigniew
    K-4 2000m Brąz – Wiśniewski Wojciech, Szrama Marek, Seweryn Zbigniew, Kozłowski Roman
    K-4 200m Brąz – Wisniewski Wojciech, Szrama Marek, Seweryn Zbigniew, Kozłowski Roman

 

Rok 2008

  • Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym – Kraków 2008
    pierwsze miejsce K-1 15km juniorów mł.-Adam Masełko
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Bydgoszcz 2008:Masełko Adam-V miejsce
    K-1 5km jun.mł.Goszczyński Mateusz-Gajewski Grzegorz:
    VII miejsce K-2 1000m jun.mł.
    VIII miejsce K-2 500m jun.mł.

    Kobierski Łukasz-Chwaja Michał :
    VIII miejsce K-2 1000m juniorów Drużyna KS „Nadwiślan” zdobyła 16 punktów dla Małopolski

Rok 2007

  • Gorzów Wlkp. Mistrzostwa Polski w Maratonie
  • Kajakowym-III miejsce i brązowy medal (Goszczyński Mateusz)
  • Augustów – Mistrzostwa Polski
    Długodystansowe – II miejsce i srebrny medal (Pitala Michał-Fic Grzegorz)
  • Bydgoszcz-Olimpiada Młodzieży
    (zdobyliśmy 8 pkt. dla Województwa Małopolskiego)

Rok 2006

  • Ostróda-Mistrzostwa Polski
    Długodystansowe III miejsce i brązowy medal ( Masełko Adam )

Rok 2005

  • Tychy-Mistrzostwa Polski Długodystansowe-I miejsce i złoty medal (Goszczyński Mateusz)
  • Największe osiągnięcie od 2000 to
    wicemistrzostwo Europy w wyścigu K-4 (Anna Heim)
  • Olsztyn Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
    III miejsce i brązowy medal –   K-2  3000m  Chwaja Michał-Walkowiak Maciej