Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami i wynikami zawodników sekcji kajakowej KS Nadwiślan.
Rok 2019
Bydgoszcz-Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Aleksy Datoń zajmuje IV miejsce w wyścigu na C-1 500m, oraz VI na 1000m
Wolsztyn-Długodystansowe Mistrzostwa Polski
Złoty medal w konkurencji K-2 na 2 km-Perliński Aleksander – Meus Marcel
Rok 2018
Wałcz – Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
Aleksy Datoń uzyskuje w sumie najlepszy wynik po sprawdzianach na wodzie, siłowni, pływalni i na sprawdzianach biegowych wśród kanadyjkarzy. Zostaje powołany do Kadry Polski Juniorów
Poznań – Turniej Nadziei Olimpijskich
Aleksy Datoń w wyścigu C-1 na 200m zajmuje VII miejsce, a na 1000m jest VIII
Poznań – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Aleksy Datoń zajmuje IV miejsce w wyścigu C-1 na 5 km, oraz IV miejsce C-1 na 500 m
Sztum – Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie
Aleksy Datoń zdobywa medal brązowy w wyścigu C-1 juniorów
Rok 2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym – Gorzów Wielkopolski
Datoń Aleksy II miejsce – srebrny medal, w konkurencji C-1 młodzików
Tomasik Natalia VII miejsce w konkurencji C-1 juniorek młodszych
Mistrzostwa Polski Młodzików – POZNAŃ
Datoń Aleksy – III miejsce – medal brązowy, w konkurencji C-1 młodzików
Długodystansowe Mistrzostwa Polski – Augustów
Tomasik Natalia – II miejsce – srebrny medal, w konkurencji C-1 juniorek mł.
Datoń Aleksy – IV miejsce – C-1 młodzików
OGÓLOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – BYDGOSZCZ
Tomasik Natalia – VII miejsce, w C-1 500m jun mł /4 pkt/
Tomasik Natalia – X miejsce, w C-1 3000m jun mł /2pkt/
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW – Łączany
Datoń Aleksy I miejsce w C-1 2 km
Datoń Aleksy – Heim Krystian II miejsce w C-2 2 km
Grelowska Kalina – Kowalewska Gabriela II miejsce w C-2 2 km
MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW – Wałcz
Szymski Mieczysław I miejsce w konkurencji K-4 1000m
Szymski Mieczysław II miejsce w K-1 1000m
Rok 2016
- Mistrzostwa Polski Młodzików – Datoń Aleksy w C-1 2000m – medal brązowy.
- Mistrzostwa Świata Weteranów – Zbigniew Seweryn w K-4 200m – medal złoty, K-2 mix 200m – medal brązowy.
- Mistrzostwa Polski Weteranów – Zbigniew Seweryn w K-4 200m i K-2 mix – złote medale, K-4 1000m srebro i K-2 mix brąz.
Rok 2015
- Mistrzostwa Polski Weteranów – Zbigniew Seweryn w K-2 mix na 500m – medal brązowy
Rok 2013
- Mistrzostwa Polski Weteranów – Zbigniew Seweryn K-1 200m i 1000m – złote medale; K-2 mix na 200m i K-2 1000m z Mieczysławem Szymskim – brązowe medale
Rok 2012
- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Michał Chwaja w K-2 200m medal brązowy.
- Mistrzostwa Polski Seniorów – Michał Chwaja w K2 200m medal srebrny;
w obu konkurencjach startował jako wypożyczony zawodnik do KKW-29 Kraków
Rok 2011
- Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym – Lublin 2011
Srebrny medal i tytuł Wicemistrzów Polski juniorów, dla osady K-2
Goszczyński Mateusz – Łukasiewicz Dawid na 21 km. - Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym – Nowy Sącz 2011
Srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski juniorek – Kobierska Agnieszka w konkurencji jedynek.
Weterani zdobyli 3 medale na Mistrzostwach Polski Weteranów na dystansie 500m
Brąz w wyścigu K-4 w składzie; Tylek Andrzej, Szrama Marek, Seweryn Zbigniew, Ruebenbauer Józef
K-2 w składzie; Szrama Marek, Seweryn Zbigniew
Złoty medal K-1 Szrama Marek - Weterani w Mistrzostwach Świata w węgierskim Szeged zdobyli 3 medale;
K-2 2000m Srebro – Szrama Marek, Seweryn Zbigniew
K-4 2000m Brąz – Wiśniewski Wojciech, Szrama Marek, Seweryn Zbigniew, Kozłowski Roman
K-4 200m Brąz – Wisniewski Wojciech, Szrama Marek, Seweryn Zbigniew, Kozłowski Roman
Rok 2008
- Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym – Kraków 2008
pierwsze miejsce K-1 15km juniorów mł.-Adam Masełko - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Bydgoszcz 2008:Masełko Adam-V miejsce
K-1 5km jun.mł.Goszczyński Mateusz-Gajewski Grzegorz:
VII miejsce K-2 1000m jun.mł.
VIII miejsce K-2 500m jun.mł.Kobierski Łukasz-Chwaja Michał :
VIII miejsce K-2 1000m juniorów Drużyna KS „Nadwiślan” zdobyła 16 punktów dla Małopolski
Rok 2007
- Gorzów Wlkp. Mistrzostwa Polski w Maratonie
- Kajakowym-III miejsce i brązowy medal (Goszczyński Mateusz)
- Augustów – Mistrzostwa Polski
Długodystansowe – II miejsce i srebrny medal (Pitala Michał-Fic Grzegorz) - Bydgoszcz-Olimpiada Młodzieży
(zdobyliśmy 8 pkt. dla Województwa Małopolskiego)
Rok 2006
- Ostróda-Mistrzostwa Polski
Długodystansowe III miejsce i brązowy medal ( Masełko Adam )
Rok 2005
- Tychy-Mistrzostwa Polski Długodystansowe-I miejsce i złoty medal (Goszczyński Mateusz)
- Największe osiągnięcie od 2000 to
wicemistrzostwo Europy w wyścigu K-4 (Anna Heim) - Olsztyn Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
III miejsce i brązowy medal – K-2 3000m Chwaja Michał-Walkowiak Maciej